AHL CB

  • 25. červenec. 2024

Pozvánka na finálové zápasy AHLCB a zápas o 3. místo

  • -

Pozvánka na finálové zápasy AHLCB a zápas o 3. místo

Kategorie:Novinky

Po velmi vyrovnaných semifinálových zápasech play off AHLCB 2023 známe konečně finálové dvojice i dvojice pro zápas o 3. místo.

 

Zápas o 3. místo: HC Válec vs. HC Fighters Český Kalich, sobota 15.4. 2023 v 13:00, HC Pouzar

Oba poražení semifinalisté podali v semifinále velmi dobré výkony a nyní je čeká poslední zápas sezóny. V základní části tito dva soupeři hráli proti sobě 3x s bilancí 1-1-1, tedy zápas nám slibuje minimálně velmi vyrovnaný průběh. Zápas o třetí místo se hraje na jeden vítězný zápas, v případě vyrovnaného stavu následují nájezdy po pěti na každé straně.

 

Finále: HC Drink Team vs. STS Chvojkovice Brod, sobota 15.4. 2023 v 11:15 a neděle 16.4. 2023 v 9:45, HC Pouzar

Vítěz letošní základní části proti celkovému vítězi loňského ročníku. Dva nejlepší v letošní sezóně, kdy po základní části mají výsledkově navrh hráči HC Drink Team, ale STS Chvojkovice Brod ukazují především v play off jak jsou kvalitní a výborně hrající tým. V semifinále si poradili s HC Válec, kdy první zápas zakončili s nulou v zádech Jiřího Hrušky a ve druhém finále neponechali nic náhodě, zkušeně dovedli svůj tým k vítězství 4:2 a stali se prvním finalistou letošního play off. Za to HC Drink Team si cestu do finále zkomplikoval hned první porážkou 0:2 proti HC Fighters Český Kalich, druhý zápas otočil na svoji stranu až 6 minut před koncem 4:3, ale ve třetím zápase již s přehledem vyhrál 4:0. Finále se hraje na dva zápasy, s tím, že kdo bude mít více bodů po těchto dvou zápasech, je celkový vítěz, v případě shody, rozhoduje třetí zápas, který by se případně odehrál ve středu 19.4. 2023.

 

Přijďte se podívat na závěrečné zápasy této sezóny do HC Pouzar, po dobu zápasů je zajištěna i restaurace na zimním stadionu.

Generální partner

Partneři

Partner-img
Partner-img
Partner-img
Partner-img
Partner-img
Partner-img
Partner-img
Partner-img